Farma z trzoda chlewna
Dolphin Poland LLP
Wałcz, Zachodniopomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Dolphin Poland poszukuje kandydata do pracy w Szwecji (ÖLAND ISLAND) na farmie z trzodą chlewną Start od zaraz na okres max 180 dni Min 45 godz.

tygodniowo ( Pon- Pią 7-16) plus extra prace w weekand Stawka 10 -12 euro na godzine w zależnoṡci od doṡwiadczenia Wymagania Działalnoṡć gospodarcza lub chęć jej założenia po zaakceptowaniu do pracy Komunikatywny angielski Doṡwiadczenie w pracy ze zwierzętami Doṡwiadczenie w pracy na farmie Pozytywnoṡć do pracy fizycznej Dobry stan zdrowia Prawo jazdy B Zakaz palenia w pracy i zerowa tolerancja alkoholu Zdjęcia kandydata należy załączyć.

Kandydat może zostać odesłany, jeśli nie zostanie zakwalifikowany po przyjeździe. Prace w gospodarstwie rolnym. : Czyszczenie boxȯw Załadunek i rozładunek zwierząt Obsługa, karmienie, opieka nad zwierzętami Obserwacja , warunkȯw , podanie zwierzętom leku Ogólne prace rolnicze, prace naprawcze itp Możliwe także obchodzenie się z krowami Dodatkowe zadanie zostanie przyznane w zależności od umiejętności.

Zadania naprawcze. Zakwaterowanie o wysokim standardzie jest zgodne ze standardami Dolphin Group (które obejmują Wi-Fi 24 / 7).

Zakwaterowanie znajduje się na farmie lub w pobliżu farmy. Dostępne dwa rozwiązania : A) Domek - 1 pokój plus kuchnia i toaleta z prysznicem i pralką w miejscu zakwaterowania lub B) Pokój w domu z kuchnią w odległości 25 metrów.

Toaleta z prysznicem znajduje się w pokoju nauczycielskim około 50 metrów od zakwaterowania. W pobliżu dostępny jest transport do zakupu artykułów gospodarstwa domowego Preferowane, jeśli kandydat ma własny samochód, ale nie jest obowiązkowy.

Zakwaterowanie i podrȯż zapewnione i opłacone przez Dolphin Group

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku