Pakowanie słodyczy- Osowa Góra
Full Job Polska
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Interesują Cię oferty pracy na produkcji? Jesteś osobą energiczną i zmotywowaną do podjęcia pracy? Jeśli tak, mamy dla Ciebie nową ofertę pracy! Oferujemy : -zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową (płatne składki, urlopy, świadczenia) -prostą pracę przy pakowaniu słodyczy -stawka miesięczna ok.

3000 brutto -pracę na pełen etat -możliwość dłuższej współpracy -zatrudnienie w renomowanej Firmie o ugruntowanej pozycji -lokalizacja : Osowa Góra -planowane rozpoczęcie pracy : początek kwietnia Zadania : -pakowanie wyrobów gotowych -dbanie o porządek stanowiska pracy Wymagania : -aktualne oświadczenie o braku przeciwwskazań do pracy z żywnością -dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmianowy lub zmianowy brygadowy) -sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków Zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji nie dłużej niż rok.

Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy przysługującego mi prawa do dostępu do treści moich danych oraz ich sprostowania / poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Administratorem danych są : FULL JOB Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K., FULL JOB POLSKA Sp. z o. o. z siedzibą w Lublinie 20-023, ul.

Fryderyka Chopina 33 / 1 oraz FULL JOB Sp. z o. o. z siedzibą w Opolu Lubelskim 24-300, ul. Lubelska 9 / 6. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji.

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem email : iod(at)fulljob.pl.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku