Kieowca do przewozu paliw płynnych
Witospol sp. z o.o.
Tarnów, Małopolskie
‎4 godz. temu
source : Lento.pl

WITOSPOL" Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko kierowca do przewozu paliw płynnych na umowę o pracę. Praca na stanowisku wymaga od kierowcy realizacji transportu paliw płynnych zgodnie z dyspozycją.

Wymagane są : - prawo jazdy kat. C+E - uprawnienia do transportu drogowego materiałów niebezpiecznych (ADR) - uprawnienia do samodzielnego ładowania i opróżniania cystern (kurs na nalewaki) - doświadczenie w prowadzeniu cystern - aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne - karta kierowcy - ukończony kurs na przewóz rzeczy Oferujemy : - stabilną pracę na umowę o pracę na pełny etat - praca na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego wg czasu pracy kierowców - codzienny powrót na bazę - przyjazną atmosferę pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzurą RODO na adres

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku