Telefoniczny doradca ds. terminali płatniczych
Delta Contact Sp z o. o
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Kim jesteśmy : Delta Contact sp. z o.o.lider w branży sprzedaży, obsługi i utrzymania klienta, wyróżniony w konkursie Przedsiębiorstwo na Medal, Gazele Biznesu, Rzetelna firma oraz Mama w Pracy.

Delta Contact sp. z o.o. z racji swojego ponad 13-to letniego doświadczenia, wie jak przygotować Cię do Pracy i jak sprawić, że będziesz w tym dobry.

Nie bez powodu zostaliśmy nagrodzeni Złotą Słuchawką 2018. Jeśli nie posiadasz doświadczenia, wszystkiego nauczysz się u nas biorąc udział w profesjonalnych szkoleniach.

Wystarczy że jesteś osobą komunikatywną, otwartą, masz miły głos i dobrą dykcję. Doradca ds. terminali płatniczych Kandydacie, jeśli posiadasz : · Wykształcenie minimum średnie, · Umiejętność słuchania oraz prezentacji, · Umiejętność płynnego i poprawnego pisania, · Zdolność szybkiego uczenia się, · Podstawowe umiejętności obsługi komputera, · Pozytywne nastawienie A dodatkowo jesteś osobą : · Zdeterminowaną do pracy i masz dużą motywację · Dyspozycyjną, · O wysokiej kulturze osobistej i językowej.

TO ŚWIETNIE BO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE! APLIKUJ TERAZ! Twoje Zadania : · Kontaktujemy się z małymi przedsiębiorcami w celu zaproponowania terminali płatniczych.

Terminale oferowane są bezpłatnie na rok w ramach programu Polska Bezgotówkowa’. Docenimy Twoje zaangażowanie, oferując w zamian : · Pracę od pon.

do pt. w godzinach 9 : 00-17 : 00 lub 10 : 00 18 : 00. WOLNE WEEKENDY · Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z ZUS · Stałą stawkę za godzinę pracy 20 zł brutto bez względu na wyniki · Atrakcyjny system prowizyjny za każda umowę · Bonus za wynik (3000 zł) · Profesjonalne szkolenie produktowe i z technik sprzedaży · Stałe wsparcie Anioła (trenera) · Konkursy w których możesz wygrać pieniądze lub gadżety firmowe wysokiej jakości · Możliwość awansu w strukturach firmy.

Kadrę zarządzającą wybieramy tylko spośród Konsultantów · Super atmosferę w pracy Dodatkowo możesz zyskać : · Bonus kilkuset za polecenie znajomego do pracy, · Dofinansowanie opieki medycznej Lux Med, · Karta Multisport.

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO TEAMU! Zapraszamy, aplikuj ! W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO))

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku