Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu
SMART-HR
Warszawa
3 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu Warszawa

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta renomowanej firmy produkcyjnej z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem , w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko :

Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu Miejscepracy : Warszawa, woj. mazowieckie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • diagnozowanie usterek elektrycznych oraz mechanicznych maszyn,
  • bieżące naprawy, konserwację, serwis urządzeń; usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
  • przeglądy maszyn i instalacji, utrzymanie ich właściwego stanu technicznego,
  • prace kontrolne i dokonywanie pomiarów elektrycznych,
  • udział w procesach uruchamiania instalacji, rozruchu nowych maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • zapewnienie gotowości do pracy maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych,
  • udział w realizacji nowych projektów inwestycyjnych,
  • wykonywanie różnego typu instalacji elektrycznych we wszystkich obiektach Spółki.
  • Wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętności diagnozy, konserwacji i naprawy maszyn i instalacji elektrycznych popartej praktycznym doświadczeniem,
  • znajomości zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki oraz hydrauliki,
  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego o profilu elektrycznym,
  • uprawnień SEP do 1kV,
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i elektronicznych,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • gotowości do pracy na wysokości powyżej 3 m.
  • Oferujemy

  • stałą pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pakiet medyczny i sportowy,
  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się stabilnej firmie,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę.
  • Zgłoś tę pracę