Główny Specjalista ds. Employer Branding
T-Systems
Warsaw
26 d. temu

Job Description

Jak wygląda zakres obowiązków?

  • Planowanie, kreacja i realizacja działań (projekty, eventy )Employer Branding nakierowanych na budowanie wizerunku firmy na rynku pracy, zgodnie z przyjętą strategią i polityką firmy
  • Promowanie globalnego EVP za pomocą lokalnych rozwiązań
  • Planowanie inicjatyw / kampanii obejmujących działania offline i online (FB, Youtube, Instagram, LIn, inne)
  • Wyznaczanie współpracy z uniwersytetami, organizacjami studenckimi
  • Opracowanie i wdrożenie programu praktyk / staży oraz programu talentowego dla studentów
  • Współpraca w obszarze komunikacji wewnętrznej (video, fotorealcje, newsy na temat podejmowanych inicjatyw związanych z EB, HR, rynkiem pracy)
  • Nadzór nad wizualną wersją materiałów marketingowych (ulotki, gadgety itp.)
  • Szkolenie innych na temat employer brandingu
  • Kogo szukamy?

    Zapalonego profesjonalisty, pasjonata z obszaru Employer Branding, który potrafi samodzielnie wypracowywać rozwiązania w ramach założonej strategii oraz jest na bieżąco z nowościami, promującymi markę pracodawcy na rynku.

    Ambitnej i kreatywnej osoby otwartej na wyzwania, lubiącej dynamiczne środowisko. Komunikatywnego, pełnego pomysłów współpracownika, który lubi pracować z zespołem indywidualistów.

    Odważnego konsultanta, który potrafi przekonać do swojej wizji i / lub dopasować rozwiązania do możliwości firmy.

    Jakie mamy oczekiwania?

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji kampanii employer brandingowych; bycie nabieżąco z aktualnymi trendami w obszarze EB
  • Doświadczenie we współpracy ze środowiskiem studenckim
  • Umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i determinacja w realizacji swoich pomysłów
  • Umiejętność pracy w zmiennym i dynamicznym środowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • T-Mobile Polska

    Jesteśmy jednym z największych operatorów komórkowych w Polsce : obsługujemy ponad 10,251 mln klientów. Jako operator zintegrowany, oprócz usług mobilnych i stacjonarnych, oferujemy pełen pakiet usług ICT, a w ramach T-

    Mobile Usługi Bankowe - pełną paletę usług finansowych.

    T Mobile Polska obejmuje niemal 100% populacji Polski zasięgiem swojej sieci 3G oraz ponad 99,8% populacji zasięgiem LTE, dzięki najnowocześniejszej infrastrukturze sieciowej.

    Zatrudniamy około 4000 osób, stosując najlepsze, światowe praktyki w zakresie zarządzania personelem. Dzięki temu w 2017 roku po raz 8.

    z rzędu zostaliśmy uhonorowani odznaczeniem Top Employers.

    Jesteśmy częścią globalnego koncernu telekomunikacyjnego Grupa Deutsche Telekom (DT), która zatrudnia globalnie ponad 225 tysięcy pracowników i prowadzi działalność w 50 krajach na świecie, obsługując ponad 200 mln klientów.

    T-Mobile to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy, eksperymentujemy i próbujemy!

    Ty też? Nie zwlekaj i zaaplikuj już dziś!

    Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku;
  • Możliwość działania na dużą skalę
  • Benefity sportowo - kulturalne
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych