Pracownik Obsługi / Pakowacz (AGLO)
Mokate Sp. z o.o.
Żory, Strażacka 48, śląskie, Polska
5 d. temu
source : Praca

Mokate" Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach ul. Strażacka 48 zatrudni pracowników na stanowisko :

Twój zakres obowiązków

  • Napełnianie worków oraz prawidłowa eksploatacja stacji wag.
  • Oznaczanie i ewidencjonowanie gotowego produktu zgodnie z procedurami.
  • Prace związane z kontrolą i prowadzeniem procesu technologicznego aglomeryzatorów (dozór nad poprawnością receptur, zestawienie według receptur).
  • Wszystkie czynności naprawczo regulacyjne na zespołach mechanicznych aglomeryzatora.
  • Odpowiedzialność za stan techniczny urządzeń.
  • Nasze wymagania

  • Samodzielność, zaangażowanie, dokładność.
  • Odpowiedzialność za wykonywanie zadań.
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (zmiany 12 godzinne).
  • To oferujemy :

  • Na rozpoczęcie każdego dnia dobra kawa : )
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznej branży FMCG.
  • Współtworzenie nowego, rozszerzonego portfolio.
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach.
  • Ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich na konkurencyjnych warunkach.
  • Rynkowy pakiet wynagrodzenia.
  • Możliwość rozwoju poprzez rekrutacje wewnętrzne.
  • Zgłoś tę pracę