Product Owner / Project Manager (Remote)
ASTEK Polska
Mokotowska, Warszawa
‎21 godz. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

W ASTEK Polska poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Product Owner / Project Manager

Lokalizacja : Zdalnie / Warszawa (możliwa praca zdalna, jak i z biura w Warszawie)

Stawka : do 1100 PLN netto + VAT / dzień, B2B (w zależności od doświadczenia i umiejętności, możliwa również umowa o pracę)

Zakres zadań :

  • Planowanie i dostarczanie nowych wersji produktów
  • Współpraca z innymi zespołami w celu określenia celów, zakresu i harmonogramu prac
  • Koordynowanie i ustalanie priorytetów pracy dla swojego zespołu i wyznaczanie kierunków działania
  • Utrzymywanie krótko- i długoterminowego planu rozwoju produktu oraz koordynowanie jego realizacji
  • Identyfikacja ryzyka, eskalacja problemów i przygotowywanie propozycji rozwiązań
  • Współpraca z Inżynierami przy sprzedaży i wdrażaniu produktu
  • Oczekiwania :

  • Min. 3-letnie doświadczenie komercyjne w projektach związanych z dostarczaniem oprogramowania End-to-End
  • Umiejętność identyfikowania obszarów wymagających poprawy oraz opracowywania i wdrażania rozwiązań
  • Doświadczenie i umiejętność w skutecznym zarządzaniu wzajemnie powiązanych projektów i programów o dużym zakresie i złożoności we wszystkich fazach cyklu życia
  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu wysoce technicznymi programami i projektami
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem oraz zdolność do realistycznej oceny złożoności produktu i ryzyka oraz łagodzenia ich skutków
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (min. B2 / C1)
  • Preferowane doświadczenie w branży Streaming Media, Content Management i Video / OTT
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu oprogramowania
  • Czego wymagamy?

    3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    Znajomości :
  • Management
  • Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 19000-23000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Możliwa w całości
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy
  • Kim jesteśmy?

    Jesteśmy czołowym dostawcą usług IT i konsultingu. Od 2007 roku wspieramy i realizujemy projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą.

    Działamy w ramach grupy ASTEK International posiadamy długoletnie, międzynarodowe doświadczenie, stale rozbudowywane zaplecze technologiczne, bogatą i wszechstronną wiedzę IT.

    Nasi wysoko wyspecjalizowani eksperci dostarczają klientom niezawodne, bezpieczne i skrojone na miarę rozwiązania. Współpracujemy z naszymi pracownikami i klientami w modelu partnerskim, którego podstawą jest wzajemny szacunek, zaufanie i zasada win-win.