Doradca Techniczno-Handlowy ds. fotowoltaiki
Sunday Polska Sp. z o.o.
Konin, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Sunday Polska Sp. z o.o. to spółka działająca na rynku od 2017 roku. Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Mamy wiedzę, doświadczenie, jesteśmy elastyczni i rozumiemy potrzeby klientów. Firma zawarła do tej pory kontrakty o wartości ponad 15 mln złotych.

Przekłada się to na ponad 560 zadowolonych klientów i moc zakontraktowania instalacji 35 MW. Twoje obowiązki : - Pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych na umówionych przez nas spotkaniach - Przeprowadzanie audytów technicznych - Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie zawieranych umów - Raportowanie swoich działań i wyników - Współpraca z innymi działami w firmie - Aktywny udział na rzecz rozwoju firmy Wymagania : - Bardzo dobra organizacja własnej pracy - Wysoka samodzielność myślenia i działania - Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe - Łatwość nawiązywania kontaktów i swoboda w komunikacji z klientem - Mocna wewnętrzna motywacja i determinacja do osiągania celów sprzedażowych - Pracowitość, systematyczność i konsekwencja w działaniu - Prawo jazdy kat.

B. - Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2C Co oferujemy : - Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się branży OZE - Forma współpracy : umowa B2B - Wynagrodzenie podstawowe dodatkowo bardzo atrakcyjne premie sięgające nawet 12 000 zł - Pozytywną atmosferę - Szkolenia sprzedażowe oraz techniczne - Niezbędne narzędzia pracy : samochód służbowy, telefon, laptop - Dofinansowanie do karty Multisport - Prywatną opiekę medyczną PZU Jeżeli masz doświadczenie jako Przedstawiciel Handlowy i chcesz zarabiać powyżej 10 tys zł netto to zapraszamy do Aplikowania ! Prośba o zamieszczenie klauzuli : ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku