Game Developer (.Net)
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Gdansk, Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

Twoja nowa firma

Dla naszego klienta, firmy z branży edukacyjnej, poszukujemy programisty, który wesprze niewielki zespół jako Unity Developer.

Twoja nowa rola

Jako programista Unity (C#) będziesz pracował w niewielkim 4-osobowym zespole nad tworzeniem nowych funkcjonalności i utrzymaniem nietypowych gier 2D typu local co-op na platformy PC, Nintendo, Playstation i Xbox.

Czego potrzebujesz

Twoje doświadczenie w programowaniu C#.Net i edytorze Unity będzie dla klienta najważniejsze. Jeśli przez ostatnie 2 lata byłeś częścią zespołu, który doprowadził do komercjalizacji minimum jednego projektu - lub jeśli dokonałeś tego samodzielnie - to będzie duży atut.

Doświadczenie w aplikacjach na platformy mobilne lub w projektach 2D - bardzo mile widziane.

Co dostaniesz w zamian?

Pracę w stabilnej firmie, w niewielkim i stałym zespole specjalistów, którzy rozwijają i utrzymują projekty. Silny wpływ na kształt projektu i metody pracy - brak sztywnych terminów.

Nowoczesne biuro w centrum Gdańska, z pięknym widokiem na zatokę. Pakiet benefitów pozapłacowych (Multisport, prywatna opieka medyczna)

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku