Pracownik produkcji- operator maszyn CNC
Dongsung Poland
Świdnica, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma Dongsung Poland Sp. z o.o. jest częścią koreańskiego koncernu Dongsung Precision Ltd, specjalizującego się w obróbce odlewów aluminiowych.

Jesteśmy firmą z branży automotive, a w zakładzie zlokalizowanym w Żarowie produkujemy elementy do układu kierowniczego.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko : Pracownik produkcji- operator maszyn CNC Wymagania : - Pozytywne nastawienie i chęć do pracy -

Komunikatywność - Umiejętność pracy w zespole -Chęć zdobycia doświadczenia na maszynach CNC Oferujemy : - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -

Trzyzmianowy system pracy - Weekendy wolne od pracy - Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy (w zależności od doświadczenia) oraz bonusów (frekwencyjne, motywacyjne, świąteczne, wakacyjne) -

Łączny czas przerw dla pracownika- 40 minut - Przyjazdy proces wdrożenia na stanowisko pracy - Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez szkolenia i rozwój pracowniczy Obowiązki : -

Obsługa maszyn CNC do produkcji przekładni kierowniczych (waga jednej do 2kg) - Usuwanie zanieczyszczeń z przekładni poprzez opłukiwanie w wodzie -

Wizualna kontrola produkowanych elementów - Prosty pomiar jakościowy "Firma Dongsung Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Żarowie przy ul.

Tarnawskiej 2 jako administrator danych informuje, że Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Pani / Pana dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Podanie danych osobowych jest obowiązkowe i wynika z art. 22(1) ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t. j. Dz.

U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz innych przepisów szczególnych." Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku