Specjalista ds. Importu
CDRL S.A.
Pianowo (pow. kościański), wielkopolskie, Polska
5 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Pianowo (pow. kościański)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i nadzorowanie importu produktów spoza UE
  • Współpraca z firmami spedycyjnymi
  • Kontakt z dostawcą oraz Urzędem Celnym
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji importowej
  • Obsługa dostaw w systemie
  • Ścisła współpraca z kupcami, księgowością oraz innymi działami organizacji
  • Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub wiedza z zakresu importu produktów - mile widziane
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B1)
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • Zdolności analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i precyzja
  • Umiejętność jasnego i precyzyjnego komunikowania się
  • To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się organizacji o zasięgu globalnym
  • Wdrożenie w początkowym okresie pracy
  • Umowę o pracę
  • Ambitną i ciekawą pracę w rozwojowej firmie
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Dodatkowe benefity : elastyczny czas pracy, kartę MultiSport, zniżkę na produkty firmowe, ubezpieczenie grupowe i wyprawkę niemowlęcą
  • Partnerską komunikację, bezpośredni kontakt z przełożonym i przyjazne środowisko pracy
  • Ponadto bardzo dobry dojazd z Poznania i Leszna trasą S5 (bez korków : ) )
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • wyprawka dla dziecka
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • CDRL S.A.

    Firma CDRL S.A., właściciel marki COCCODRILLO specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży odzieży dziecięcej.

    Ubrania naszej marki dostępne są w sklepach na całym świecie. Fundamentem naszej organizacji są pracownicy. Dlatego dużą wagę przywiązujemy do procesu rekrutacji i zatrudniania kandydatów, którzy będą chcieli związać się z nami na dłużej i wnieść wkład w rozwój naszej Firmy.