OPiekunka do Pani, Niemcy, Memmingen
Europa Plfege
Szczecin, Zachodniopomorskie
8 d. temu
source : Lento.pl

EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku : OPIEKUNKA DO PANI CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!! Miejsce wykonywania pracy Niemcy, okolice Memmingen Poszukujemy opiekunki do 74 letniej Pani, która mieszka z mężem (mąż samodzielny) w domu w Memmingen.

Pani porusza się przy pomocy wózka (transfer przy pomocy liftu), cierpi na demencję, ma częściową inkontynencję. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach (toaleta, kąpiel) oraz prostych czynnościach związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie).

Do dyspozycji własny pokój z Internetem Od zaraz na 2 miesiące! Wymagana komunikatywna / dobra znajomość niemieckiego Stawka : 1600 Euro Obowiązki : -

pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (toaleta). - proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie) Wymagania : -

komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą starszą i / lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej -

odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość Oferujemy : - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji -

legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów -

ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10.

każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech -

indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów Jak aplikować : Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres : z dopiskiem opiekunka-

memmingen w tytule wiadomości. W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie wysyłając SMS o treści opiekunka-memmingen pod numer : 504 393 452 lub 517 713 827 oddzwonimy.

Opis firmy : EuropaPflege to firma aktywnie działająca w branży opieki. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na fachową opiekę dla naszych zagranicznych klientów, poszukujemy wykwalifikowanego personelu, który zapewni starszym osobom troskliwą opiekę i towarzystwo u schyłku ich życia.

Administratorem danych osobowych jest EuropaPflege Sp. z o.o. sp.k z siedzibą w Krakowie ul. Zwierzyniecka 29, NIP 676-255-

91-28, REGON 381984969,ogłaszająca rekrutację. Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych : Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Panią / Pana zgody, która może być w każdej chwili cofnięta. Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia osobnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy.

Przysługuje Pani / Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Posiada Pani / Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Odbiorcami danych są : podmioty obsługujące stronę internetową, osoby upoważnione do przetwarzania Pani / Pana danych osobowych, podmioty powiązane z Administratorem, pomioty przetwarzające dane.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku