magazynier > umowa o pracę > stabilne zatrudnienie
Randstad Polska
Siemiatycze, Polska
4 d. temu

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą wyślij SMS o treści "Magazyn Siemiatycze" na numer, który znajduje się po prawo ->

pod przyciskiem Zadzwoń / SMS . A my oddzwonimy do Ciebie i opowiemy Ci o szczegółach tej oferty.

Miejsce pracy : Siemiatycze

oferujemy

  • umowę o pracę ,
  • pracę w systemie 3 zmianowym,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia + dodatki,
  • zadania

  • rozładunek i załadunek towaru,
  • obsługa wózka widłowego,
  • obsługa magazynu,
  • praca ze skanerem,
  • oczekujemy

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym UDT ,
  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47