Specjalista Back Office (finanse)
CSP Customer Services Polska Sp. z o. o.
Goleniów, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o.

Jest częścią Adecco S.A. - oraz spółką córką Adecco Business Solutions GmbH. Na zlecenie międzynarodowych firm świadczymy kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing.

W związku z rozbudową projektu dla naszego wieloletniego Kontrahenta światowej sławy producenta samochodów, poszukujemy nowych osób do zespołu.

Opis stanowiska :

  • Terminowe opracowywanie dokumentacji leasingowej (klienci indywidualni oraz biznesowi)
  • Weryfikacja kompletności oraz wiarygodności dostarczanych dokumentów
  • Terminowe opracowywanie przypadków
  • Sprawdzanie poprawności danych oraz ich uzupełnianie w systemie
  • W razie potrzeby telefoniczny lub mailowy kontakt z partnerem biznesowym
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz w księgowości mile widziane
  • Wykształcenie wyższe mile widziane
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Dokładność, terminowość, samodzielność
  • Co gwarantujemy w zamian?

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie i gwarantowana podwyżka po roku zatrudnienia (+500 PLN brutto)
  • Kompleksowe szkolenie wdrażające w j.niemieckim możliwe do zrealizowania w trybie zdalnym
  • Elastyczna organizacja czasu pracy (praca stosownie do preferencji w godzinach 6.30-19.00)
  • Możliwość pracy w trybie zdalnym (home office)
  • Zgłoś tę pracę