Senior .NET JavaScript Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Wrocław, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Nasz Klient to globalna firma z główną siedzibą w Rzymie we Włoszech. Firma koncentruje się na opracowywaniu własnych rozwiązań lub wdrażaniu naszych inicjatyw na skalę globalną.

Pracują na najnowocześniejszych technologiach, aby najlepszych firm na świecie.Czy kiedykolwiek marzyłeś o pracy nad własnymi pomysłami?

Tutaj możesz pokazać. Pokaż, z czego jesteś zbudowany, zostań wybrany, przedstaw swoje pomysły zespołowi ludzi tak utalentowanych i utalentowanych jak Ty!Obecnie do swojego nowego biura we Wrocławiu poszukują osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie z :
  • ASP.NET MVC
  • ASP.NET WebAPI
  • JavaScript (Css & Less)
  • MS SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2 / C1)
  • Dodatkowe atuty :

  • React / Redux
  • JQuery
  • Underscore.js (Node.js)
  • NoSQL
  • Windows Server
  • Język włoski
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wiedzy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Pakiet świadczeń :
  • opieka medyczna w Medicover
  • karta sportowa Multisport
  • przekąski i włoska kawa
  • Chill room
  • Niezbędne narzędzia (Dell Ultrabook, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bose z redukcją szumów i 24-calowy monitor Dell)
  • Nowe biuro w centrum Wrocławia - Plac Wolności (w pobliżu Hotelu Monopol i Opery Wrocławskiej)
  • Możliwości rozwoju na arenie międzynarodowej
  • Cenimy inicjatywę i głowę pełną pomysłów
  • Własne produkty i rozwiązania dla dużych przedsiębiorstw
  • Zerowa hierarchia i bardzo relaksacyjne miejsce pracy - najważniejsi są ludzie!
  • Obowiązki :

  • Zarządzanie 3-5 osobowym zespołem
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Stała poprawa jakości aplikacji, naprawia błędów i refaktor bazy kodu w razie potrzeby
  • Rozszerzanie zestawu bibliotek dla zapewnienia wydajności aplikacji
  • Definiowanie architektury oprogramowania nowych aplikacji lub nowych funkcji dla istniejących aplikacji, a następnie opracowanie ich
  • Dodatkowo :

    Technologie, narzędzia i metodologie, których używa firma :

  • Visual Studio 2017
  • Azure DevOps
  • Agile (Scrum / Kanban)
  • MS SQL Server Databases
  • No SQL Databases
  • Azure IaaS and PaaS architectures
  • Service Bus
  • Web Applications, Web Services, Micro Services
  • GitFlow
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.