Zapraszamy do współpracy STOLARZY - Unia Europejska
AMG
Rzeszów, Podkarpackie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma niemiecka zleci prace wykończeniowe na terenie Niemiec. Poszukujemy rzetelnych stolarzy : firm podwykonawczych oraz samodzielnych brygad budowlanych (z własną działalnością i A1) zainteresowanych stałą współpracą przy zleceniach na terenie całych Niemiec.

Zlecenia dotyczą adaptacji i przebudowy sklepów wielkopowierzchniowych. Zakresy prac to przede wszystkim : - stawianie i skręcanie ścian z gotowych elementów, z płyt wiórowych, - skręcanie i rozkręcanie mebli / stelaży, oraz możliwe są inne prace wykonywane przy przebudowie obiektów.

Więc mile widziane są umiejętności z zakresu prac wykończeniowych (ogólnobudowlanych). Od współpracowników oczekujemy : - zdecydowania i chęci do pracy, - odpowiednich umiejętności i doświadczenia - punktualności i rzetelności, - posiadania odpowiednich narzędzi.

Rozpoczęcie prac - od zaraz. Rozliczamy się etapami, tygodniówkami, płacąc za wykonaną już pracę. Współpracujemy na podstawie podpisanych umów.

Nie mamy sezonowości prac ponieważ pracujemy wewnątrz obiektów, nasze zlecenia nie są uzależnione od warunków atmosferycznych i pór roku.

Zapraszamy do współpracy fachowców! Nie jesteśmy agencją pośrednictwa pracy! Prosimy o przesłanie oferty współpracy z opisem umiejętności, doświadczenia, propozycją stawki godzinowej. Referencje mile widziane.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku