Praca na produkcji-dla monterów,operatorów,spawaczy,szlifierzy!
Base Group Sp. z o.o.
Koszwały k. Gdańska, pomorskie
‎18 godz. temu
source : FACHPRACA

Base Group Sp. z o.o. z siedzibą w Koszwałach, gm. Cedry Wielkie jest firmą rodzinną. Od ponad 30 lat jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych oraz produkujemy maszyny i urządzenia przemysłowe.

Do naszej firmy będziesz mieć świetny, szybki i bezkolizyjny dojazd trasą S7 (obwodnica południowa Gdańska) - od Dworca Głównego w Gdańsku 15 minut!

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i / lub urządzeń produkcyjnych
  • Kontrola wyprodukowanych elementów oraz nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego
  • Monitorowanie procesu (praca na monitorze systemu Impuls)
  • Przestrzeganie i kontrolna ogólnych norm jakościowych i wydajnościowych
  • Przestrzeganie zasad samokontroli i BHP
  • Poszukiwane kompetencje

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn i / lub urządzeń produkcyjnych
  • Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • Umiejętność odczytywania rysunków technicznych
  • Dokładność, sumienność
  • Chęć uczenia się
  • Oferujemy

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenia złożone z podstawy i miesięcznej premii - regulaminowej
  • Możliwość doskonalenia zawodowego- finansowane przez firmę szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • Dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji
  • Pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, możliwość skorzystania z pakietu sportowego (karta multisport)
  • Kontakt z nowoczesną technologią i udział w interesujących projektach
  • Zgłoś tę pracę