Pracownik sklepu
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Skoczów, śląskie, Polska
5 d. temu
source : Praca

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju.

Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.

Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko :

Praca od 1 października

Oferta :

  • Możliwość podjęcia pracy od 1 października
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • Stawka w wysokości 19 zł brutto (dla studenta brutto netto)
  • Wsparcie dedykowanego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
  • Wymagania :

  • Sprawność fizyczna
  • Dyspozycyjność do wykonywania pracy w godzinach 9 : 00-17 : 00, 13 : 00-21 : 00
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki, skrupulatość i rzetelność
  • Praca również dla studentów
  • Zadania :

  • Dbanie o ekspozycję (uzupełnianie towaru, zmiany w ustawieniu zgodnie z wytycznymi, weryfikacja poprawności cen),
  • Prace magazynowe (dbanie o prawidłowe rozmieszczenie zapasu towaru w magazynie),
  • Prace porządkowe (utylizacja starych materiałów marketingowych, pakowanie i odsyłanie nadmiaru elementów mebli i regałów sklepowych)
  • Zgłoś tę pracę