Poszukiwany Opiekun, opiekunka- do mobilnej Pani.
Medicas
Krakow, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Poszukiwany Opiekun, opiekunka- do mobilnej Pani. MIEJSCE ZLECENIA : 53773 Hennef STAWKA : 1500 euro miesięcznie START : 09.

06 na 2 lub 3 miesiące.Podopieczna ma 86 lat, jest osobą w pełni mobilną. Seniorka waży około 70 kg przy wzroście 172 cm.

Pani nie ma problemów z komunikacja, nie ma też demencji, jest bardzo spokojna, przesypia noce. Z racji cukrzycy na którą Pani cierpi, należy zwracać uwagę na dietę.

Pani jest osobą asertywną. Podopieczna mieszka w małej miejscowości, w domu jednorodzinnym.W wolny dzień opiekunki / opiekuna, podopieczną zajmuje się Pflegedienst.

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu w centrum miasta. Dla opiekunki / opiekuna przeznaczony jest pokój, z osobną łazienką, toaletą, internetem.

WYMAGANIA : - doświadczenie w pracy z osobami starszymi,- znajomość języka niemieckiego min. w stopniu komunikatywnym + / dobrym.

 • asertywnośćGWARANTUJEMY : - codzienną przerwę i jeden wolny dzień w tygodniu- legalne zatrudnienia- wysokie składki emerytalne
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku