Praca w magazynie odzieżowym - Stawka 12,50 EUR!
HR Xperience Poland Sp. z o. o.
Wroclaw, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko : PRACOWNIK MAGAZYNU ODZIEŻOWEGOMiejsce pracy : Poing (okolice Monachium)Rozpoczęcie pracy : od zarazDbamy o Twoje bezpieczeństwo! Przed wyjazdem skierujemy Cię na bezpłatny test w kierunku COVID-19 (nie dotyczy to osób w pełni zaszczepionych lub posiadających status ozdrowieńca).

Czekają na Ciebie : - niemiecka umowa o pracę,- atrakcyjna stawka 12,50 EUR brutto!- DODATKOWY BONUS - do 200 EUR na rękę!- podwójnie płatne dni świąteczne,- dodatki za nocki oraz nadgodziny,- premia świąteczna oraz wakacyjna,- ubezpieczenie i opieka zdrowotna,- możliwość pobrania zaliczki już po 2 tygodniach pracy,- wypłata pieniędzy zawsze w terminie,- wsparcie Koordynatora na miejscu,- szkolenie wprowadzające,- możliwość zakwaterowania w pokojach dwuosobowych z dostępem do Internetu oraz wspólnej, kompletnie wyposażonej kuchni i łazienki - koszt tylko 5,60 EUR / dzień,- możliwość dojazdu do pracy komunikacją miejską,- możliwość awansu w strukturach firmy,- możliwość długoterminowej współpracy.

Załatwiamy formalności związane z wyjazdem!Co będziesz robić (w zależności od działu) : - zbierać zamówienia luksusowych marek odzieżowych,- układać towar na półkach,- pracować na rozładunku i załadunku towaru,- przygotowywać artykuły do wysyłki.

Dołącz do nas, jeśli : - szybko się uczysz,- dokładnie wykonujesz swoją pracę,- jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym.

Jeśli spodobała Ci się nasza oferta, wyślij do nas swoje zgłoszenie!Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku