Specjalista ds. Analiz Pozostałości Pestycydów
J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
Słomczyn, mazowieckie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Hamilton UO Technologia Sp. z o.o., będąca częścią grupy kapitałowej J.S. Hamilton,

to nowoczesne laboratorium z wysoko wykwalifikowanym personelem naukowym,

dysponuje również nowoczesnym sprzętem laboratoryjnym, który zapewnia wysokie standardy otrzymywanych wyników analiz.

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, przygotowaną na wysokie wymagania rynku rolno-spożywczego.

Na bieżąco wdrażamy zmiany wymagane prawem europejskim.

Jesteśmy zlokalizowani w samym sercu zagłębia sadowniczego w Polsce i Europie.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko :

Chcemy powierzyć Ci poniższe zadania :

  • prowadzenie analiz laboratoryjnych technikami instrumentalnymi w tym LC-MS / MS lub GC-MS / MS
  • opracowywanie i interpretację wyników badań
  • realizację programu sterowania jakością badań w laboratorium
  • walidację oraz weryfikację metod badawczych stosowanych w laboratorium
  • realizację prac badawczo - rozwojowych
  • nadzór nad wyposażeniem kontrolnym i pomiarowym
  • samodzielną obsługę aparatów
  • Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego - kierunki związane z chemią, technologią żywności lub pokrewne
  • co najmniej 3 letniego doświadczenie w wykonywaniu analiz technikami instrumentalnymi mi.in GC, HPLC, ICP
  • doświadczenia w pracy w laboratorium akredytowanym zgodnie z normą 17025
  • znajomości technik chromatografii cieczowej i gazowej potwierdzonej praktyką
  • znajomości metod przygotowywania próbek
  • znajomości zagadnień związanych ze sterowaniem jakością badań
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającego czytanie literatury fachowej
  • samodzielności i odpowiedzialności za wykonywane zadania i samodzielności
  • zaangażowania w powierzone zadania
  • umiejętności pracy zespołowej
  • Oferujemy Ci :

  • pracę na pełen etat (umowa o pracę) w akredytowanym laboratorium
  • możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji oraz awansu
  • uczestnictwo z konferencjach krajowych oraz zagranicznych
  • Zgłoś tę pracę