pracownik produkcji -> nie wymagamy doświadczenia
Randstad Polska
Wrocław, Polska
4 d. temu

Zależy Ci na podjęciu szybkiego zatrudnienia ale nie masz doświadczenia? Chcesz pracować w firmie, która stawia na rozwój nowych technologii?

Dla naszego klienta, firmy Whirlpool, poszukujemy kandydatów na stanowisko montera. Jeśli interesuje Cię stabilne zatrudnienie i realna możliwość rozwoju zapraszamy do aplikacji.

oferujemy

  • współpracę w ramach umowy o pracę tymczasową (płatne urlopy oraz składki ZUS)
  • stawkę godzinową 21,07 zł brutto / h
  • premię kwartalną do 1000 zł
  • 24 dni urlopu,
  • bogaty pakiet benefitów (Medicover, Medicover Sport, rabaty do kin, restauracji, sklepów),
  • dodatkowe ubezpieczenie- PZU i Compensa
  • możliwość nauki i rozwoju.
  • zadania

  • proste prace produkcyjne związane z montażem kuchenek i chłodziarko-zamrażarek
  • oczekujemy

  • chęci i zaangażowania
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Tomasz Gazda 605131554

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47