Pracownik produkcji (cynkowanie)
AROBA Personal UG (haftungsbeschränkt)
Szczecin, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pracy AROBA Personal UG (haftungsbeschränkt) poszukuję dla swojego klientaPracownika produkcji (ocynkowanie) Miejsce pracy : Rostock (około 120km od granicy)Oferujemy :

  • 10,50 EUR brutto / h, po 3 miesiącach 11,00 EUR brutto / h, po 6 miesiącach 11,50 EUR brutto / h
  • nadgodziny płatne +25%!
  • wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca
  • wypłata w Euro
  • bez Zeitkonta
  • niemiecka umowa
  • przejęcie bezpośrednio przez klienta po 9 miesiącach Wymiar czasu pracy :
  • praca poniedziałek-piątek, 8-10 godzin dziennie
  • możliwe nadgodziny (płatne dodatkowo 25%)
  • 25 dni urlopowych
  • darmowe zakwaterowanieOpis stanowiska pracy :
  • praca w ocynkowni
  • praca z narzędziami
  • pojedyncze elementy do 25kgWymagania :
  • umiejętność pracy fizycznej
  • doświadczenie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy i własny środek transportuOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez portal.
  • Zgłoś tę pracę