Wykładanie towaru w drogerii.
Gamma
Trzebnica, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy osób pełnoletnich do pracy w charakterze pracownika do przyjęcia i ekspozycji towaru w sklepach drogeryjnych na terenie : całego Dolnego Śląska ( w wiadomości proszę podać o jaką miejscowość chodzi) Ze względu na przepisy BHP na stanowisko przyjęć towaru preferowani mężczyźni natomiast do ekspozycji dowolnie.

  • Zakres obowiązków : Przyjmowanie dostaw Układanie towaru na półkach sklepowych i w magazynie; Oczekiwania : Gotowość do pracy fizycznej;
  • Gotowość do pracy również w nocy(zależnie od sklepu); Uczciwość, sumienność; Chęć do pracy, zaangażowanie Umowa Zlecenie 16 zł / netto / h Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (z klauzulą) lub dane kontaktowe

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych