Biuro Rachunkowe zatrudni Specjalistę ds.księgowości
Biuro Rachunkowe Lexus
Kraków, Małopolskie
29 d. temu
source : Lento.pl

Biuro Rachunkowe LEXUS działający od ponad 20 lat lider w outsourcingu usług księgowych oraz kadrowo-płacowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku : Specjalista ds.

księgowości Co oferujemy? *pracę na samodzielnym stanowisku w kilkuosobowym zespole sympatycznych ludzi w biurze w centrum Krakowa (przy Centrum Kongresowym ICE), *umowę o pracę na pełen etat, *konkurencyjne wynagrodzenie, *stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej firmie, *komfortowe warunki pracy, *przyjazną atmosferę w zgranym zespole, *możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach księgowości, *pakiet indywidualnej opieki medycznej.

Czego oczekujemy? *doświadczenie w dziale księgowości min. 3 lata (chętnie w biurze rachunkowym), *wykształcenia wyższego (preferowane kierunki : finanse i rachunkowość), *dobrej teoretycznej i praktycznej znajomości prawa podatkowego oraz zagadnień księgowych, *znajomości oprogramowania Comarch Optima i Płatnik, *zaangażowania, sumienności, dobrej organizacji pracy, pozytywnego usposobienia, *komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Główne zadania na tym stanowisku obejmują : *prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz KPiR zgodnie z przepisami prawa podatkowego, *prowadzenie ewidencji VAT i sporządzanie deklaracji VAT, *naliczanie wynagrodzeń oraz składek ZUS, *dokonywanie rozliczeń podatku dochodowego od osób prawnych CIT oraz podatku dochodowego od osób fizycznych PIT, *współpraca i kontakty z klientami, organami podatkowymi oraz innymi instytucjami zewnętrznymi.

Aplikacje proszę przesyłać na dres :

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku