New Business Specialist
Monito
Poznań, 30, PL
1 d. temu

Verseo od 8 lat zdobywa najwyższe pozycje w niezależnych rankingach największych agencji SEO / SEM w Polsce. Jesteśmy strategicznym partnerem Google w Europie Wschodniej i Centralnej i wspieramy marketingowo ponad 3 tys.

klientów z całego świata .

Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu New Sales i wesprze nas w sprzedaży usług Verseo. Lądując na tym stanowisku, staniesz w pierwszej linii kontaktu z klientami, a Twoim zadaniem będzie dążenie, żeby zostali z nami na dłużej.

Jeśli potrafisz sprawić, że usługi oferowane zimnej bazie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, a kontakt z klientem nie powoduje u Ciebie uderzeń gorąca, koniecznie prześlij nam swoje CV.

Oferujemy oczywiście pracę w najmłodszym, najdynamiczniejszym i najlepiej zaopatrzonym w owoce zespole, ale też czysto finansową doskonałą motywację do pracy. ;)

Twoje zadania :

  • Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami (B2B) - cold calling to podstawa naszej pracy, do Twoich zadań będzie należał codzienny kontakt z potencjalnymi klientami Verseo.
  • Przygotowywanie ofert dla klientów.
  • Spotkania sprzedażowe z klientami.
  • Współdziałanie z innymi zespołami firmy - będziesz blisko współpracować z zespołem Customer Success, który zajmie się obsługą Twoich klientów.
  • Praca z takimi narzędziami jak HubSpot, Google Analytics, G-Suite, Asana.
  • Prześlij nam swoją aplikację, jeśli :

  • Masz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej.
  • Posiadasz wysokie umiejętności komunikacyjne.
  • Cechuje Cię samodzielność w działaniu.
  • U parcie dążysz do realizacji celów i zamykania sprzedaży.
  • Opanowałeś / aś do perfekcji trudną sztukę konwersacji i zaciekawienia rozmówcy.
  • Potrafisz aktywnie słuchać i masz wysoki poziom empatii.
  • Łączysz swobodę bycia z kulturą osobistą - klienci lubią z Tobą pracować.
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim - poziom B2.
  • Potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem i priorytetyzować zadania.
  • W zamian oferujemy mleko i miód :

  • Zarobki : B2B 5000 - 10000 netto + VAT.
  • 30 płatnych dni wolnych od świadczenia usług.
  • Pakiet szkoleń na start - w pierwszych tygodniach wciągamy Cię na pokład i w świat marketingu online.
  • Pracę w nowoczesnym Parku Technologicznym w Poznaniu .
  • System prowizyjny bez górnego limitu, który pozwoli Ci na szybki wzrost wynagrodzenia. Średnie wynagrodzenie w zespole New Sales to 10-11 000 zł netto (B2B).
  • Permanentny proces nauki z najlepszymi w branży - zakończenie onboardingu nie oznacza końca nauki. Damy Ci dostęp do platformy e-learningowej, kursów, webinarów, poradników i innych materiałów szkoleniowych, a w pracy będzie pomagał Ci bardziej doświadczony opiekun.
  • W ciągu roku weźmiesz udział w szkoleniu, które jest wyceniane na 20 000 zł.

  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne - niektóre wybieramy sami, ale możesz też przedstawić swoje propozycje.
  • Sprecyzowane zadania i cele - zawsze wiesz, co masz robić, ale pozostawiamy Ci dużą swobodę działania i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.
  • Jak będzie wyglądał proces rekrutacji?

    Pierwszy etap to około 20-minutowa rozmowa telefoniczna z osobą z działu HR. Czyli z Joanną lub Zuzą : ) Jeśli okażę się, że między nami kliknęło , zaprosimy Cię na rozmowę do naszego biura.

    Poznasz wtedy swoją przyszłą przełożoną, Natalię.

    Proces rekrutacji na to stanowisko zamyka się w dwóch etapach. Po każdym z nich otrzymasz od nas informację zwrotną.

    To jak, zagrasz z nami?