Recepcjonistka/ Recepcjonista (na zastępstwo)
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Kraków, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego klienta, jednej z krakowskich korporacji poszukujemy kandydata na stanowisko Concierge / Recepcjonistki / Recepcjonisty.

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za witanie gości w strefie dla klientów, pomoc w organizowaniu spotkań, szkoleń oraz konferencji, organizowanie cateringu na spotkania, prowadzenie rezerwacji sal konferencyjnych oraz wsparcie zadań recepcji.

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą dorywczą, która kilka razy w miesiącu może przychodzić do biura w zamach zastępstwa na 8 godzin.

Dla kandydatów przewidziane jest wstępne szkolenie wprowadzające i możliwość współpracy długofalowej. Mile widziani studenci.

Od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej B2 oraz znajomości pakietu MS Office. Osoba na tym stanowisku musi być kontaktowa, posiadać dobrą organizację czasu pracy i samodzielność w działaniu.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w biurze zlokalizowanym w centrum miasta.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku