Kadrowa/Kadrowy z prawem jazdy
KS Service
Szczecin, Zachodniopomorskie
5 d. temu

Kadrowa / Kadrowy z prawem jazdy 1 / 2 etatu

  • Szczecin, Zachodniopomorskie
  • Data : 2019-12-05, do końca 28 dni
  • Poszukujemy osoby, która :

  • nabyła minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego w obszarze kadrowo-płacowym
  • posiada praktyczną wiedzę dot. rozliczania kierowców
  • jest na bieżąco z przepisami prawa pracy
  • charakteryzuje się samodzielnością w działaniu
  • Zatrudniony pracownik będzie :

  • sporządzać umowy oraz naliczać wynagrodzenia dla pracowników zakładu , w tym dla kierowców
  • rozliczać zwolnienia lekarskie, urlopy, karty czasu pracy itp.
  • wykonywać obowiązki z obszaru księgowości
  • realizować pozostałe zadania związane z obsługą kadrowo-płacową
  • W ramach oferty gwarantujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • wsparcie merytoryczne na etapie wdrożenia w zakres obowiązków
  • wynagrodzenie do negocjacji na spotkaniu
  • Elastyczne godziny pracy Przyjazna atmosfera Sprzęt do pracy Umowa o pracę Szkolenia System Premiowy

    Oferta Kadrowa / Kadrowy z prawem jazdy 1 / 2 etatu spełnia Twoje oczekiwania? Na co czekasz?

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych