Pracownik pomocniczy produkcji - Trawniki
Trenkwalder
Trawniki, Lubelskie
3 d. temu
source : Lento.pl

W związku ze planowanym od stycznia 2020 r. wzrostem produkcji u naszego Klienta, poszukujemy pracowników do prac przy produkcji środków czystości Mile widziani kandydaci / kandydatki bez doświadczenia, które mogą liczyć na przyuczenie Zakres obowiązków : pakowanie produktów na linii produkcyjnej kompletowanie produktów wg zleceń obsługa maszyn i urządzeń na poszczególnych działach praca na różnych działach produkcyjnych firmy Oferujemy : zatrudnienie od stycznia / lutego 2020 r.

zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, wynagrodzenie godzinowe plus premia, praca w systemie 2-zmianowym i 3-zmianowym (w zależności od działu) od poniedziałku do piątku po okresie przyuczenia możliwość zatrudnienia w wewnętrznych strukturach firmy Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub zgłoszenia telefoniczne pod nr tel. 723 979 917

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku