Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę dla osoby z orzeczeniem
Garda
Kraków, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Zakład Pracy Chronionej zatrudni personel utrzymania czystości z orzeczeniem o niepełnosprawności do utrzymania czystości w budynku (biura, sale, sanitariaty, korytarze).

Mile widziane Panie z orzeczeniem. Korzyści wynikające z pracy u nas : - zawsze umowa o pracę - pełen etat - miesięczne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas -

zawsze jedna zmiana - zawsze wolne weekendy - zgrany zespół - pomoc kierownika - pakiet socjalny - możliwość umówienia się na rozmowę w naszym biurze lub bezpośrednio na obiekcie w dogodnym dla Ciebie terminie -

możliwość przyjrzenia się pracy - możliwość "dnia próbnego" - płatnego - bardzo dobra lokalizacja - dobry dojazd z różnych części miasta także z dworca -

ZFRON Zapraszam do rozmowy do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. Rekrutacja telefoniczna 723 700 420. Jeśli nie odbiorę zawsze oddzwaniam.

Kandydatów przesyłąjących swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli : Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Lub / i : Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku