Informatyk Płock
UserX INFORMATYKA
Płock, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy osoby na stanowisko informatyka, osoby ambitnej, poszukującej wyzwań oraz posiadającej wysoką kulturę osobistą.

Do jej obowiązków należeć będą : 1. wsparcie techniczne (również zdalne) klienta biznesowego, 2. zarządzanie bazami danych (MsSQL, MySQL, FB), 3.

wykonywanie serwisów technicznych stacji roboczych oraz serwerów, 4. diagnostyka uszkodzeń i ich naprawa, 5. zarządzanie serwerami WIN i Linux 6.

instalacja urządzeń sieciowych i teletechnicznych Wymagania : 1. dobra znajomość technologii informatycznych 2. doświadczenie w zarządzaniu środowiskami WIN i Linux 3.

umiejętność analitycznego myślenia 4. prawo jazdy kat. B Mile widziane : 1. zaawansowana znajomość administracji serwerami Linux 2.

znajomość administrowania Front End / budowy stron internetowych w oparciu o silniki Joomla / WordPress Co oferujemy? 1.

wsparcie doświadczonego zespołu oraz szkolenia, pomoc w rozpoczęciu pracy 2. zadaniowy system pracy 3. możliwość rozwoju zawodowego 4.

uczestnictwo w ciekawych, dynamicznie rozwijających się projektach informatycznych 5. auto służbowe / telefon / laptop Osoby zainteresowane nie obawiające się wyzwań i dysponujące doświadczeniem i wiedzą z zakresu IT prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail wskazany w ogłoszeniu lub za pomocą platformy ogłoszeniowej.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli wraz z podpisem : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku