KELNER/KELNERKA - REG. POTSDAM
European Job Service
Bydgoszcz, PL
‎17 godz. temu
source : Europa.jobs

KELNER / KELNERKA - REG. POTSDAMNa zlecenie naszego klienta z branży gastronomicznej poszukujemy osoby na stanowisko Kelner / Kelnerka do pracy w restauracji w regionie PotsdamProfil : doświadczenie na ww stanowisku min.

6 miesiecyznajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym B1Oferta : umowa o prace bezposrednio z niemieckim pracodawca wraz z pakietem socjalnymwynagrodzenie brutto od : 2.

200,00 € miesięcznieplus dodatki do pensji 200,00 € miesięcznie / wolne od podatków bardzo wysokie napiwki - ok. 1.000 € miesięczniewymiar pracy : 40 godzin w tygodniu atrakcyjne zakwaterowanie w domu oddalonym 200 m od miejsca pracy - 150 € miesięcznie rozpoczęcie pracy : od zarazWysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy.

W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku