Junior/ Mid Full-Stack Developer
Giganci Programowania
Trójmiasto, PL
3 d. temu
source : Just Join IT

Dołącz do Gigantów Programowania! To największa szkoła programowania w Polsce, oferująca kursy programowania dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 19 lat.

Posiadamy swoje placówki w ponad 60 miastach w Polsce.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Junior / Mid Full-Stack Developera.

TWOJE ZADANIA :

  • Rozwijanie nowych funkcjonalności wewnętrznego systemu CRM
  • Utrzymywanie bieżących rozwiązań
  • Wspieranie zespołu w rozwiązywaniu problemów programistycznych
  • Współpraca z doświadczonym zespołem
  • ZGŁOŚ SIĘ DO NAS, JEŚLI :

  • Masz wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
  • Masz minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Masz doświadczenie programistyczne w zakresie technologii Angular 2+ i .Net Core
  • Jesteś komunikatywny i umiesz pracować w zespole
  • Pisanie kodu to Twoja pasja
  • OFERUJEMY CI :

  • Dowolną formę zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dogodną lokalizację biura w Warszawie, w pobliżu stacji metra
  • Mnóstwo pozytywnej energii i super zespół!
  • Zgłoś tę pracę