Specjalista ds. współpracy B2B
AleRabat.com Spółka z o.o.
Katowice, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Jeżeli nigdy o nas nie słyszałeś ... prawdopodobnie nie korzystasz z promocji ;)

Jesteśmy jedną z największych platform e-commerce z unikalnymi ofertami promocyjnymi i kuponami rabatowymi największych sklepów online w Polsce i na świecie.

Podbiliśmy już serca zakupoholików w Austrii, Australii, Brazylii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Indiach, Meksyku, Niemczech, Polsce, Portugalii, Rosji, Turcji, UK oraz USA.

Obowiązki :

  • Research i budowanie sieci kontaktów
  • Tworzenie zestawień na podstawie przeprowadzonego researchu i potrzeb firmy
  • Nawiązywanie pozytywnych relacji z potencjalnymi Partnerami z Polski i Zagranicy w ramach współpracy biznesowej
  • Przygotowywanie ofert i umów współpracy biznesowej
  • Organizowanie i prowadzenie spotkań online z Partnerami z Polski i Zagranicy
  • Oczekiwania :

  • Płynne komunikowanie się w j. angielskim (warunek konieczny)
  • Samodzielność i zorientowanie na cele
  • Minimum roczne doświadczenie w dziale sprzedaży bądź dziale zakupów
  • Swoboda w komunikacji i łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych
  • Oferta :

  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość wprowadzanie w życie własnych inicjatyw
  • Bardzo przyjemna atmosfera pracy w międzynarodowym środowisku
  • Słodycze i owoce każdego dnia
  • Kanapkowe środy na koszt firmy
  • Prywatne miejsce parkingowe
  • Zgłoś tę pracę