pracownik logistyki->bez uprawnień->umowa MAN->dojazd
Randstad Polska
Kraków, Polska
‎13 godz. temu

Masz doświadczenie w pracach magazynowych, ale nie posiadasz uprawnień UDT? A może przed Tobą pierwsza praca? Zdobądź kwalifikacje pracując w MAN w Niepołomicach.

Współpracując z nami masz zapewniowny szybki proces rekrutacji, darmowy transport i wiele innych dodatków. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony do 30.06.2023 r. bezpośrednio z MAN
  • wynagrodzenie nawet 5900 zł brutto (podstawa plus premia)
  • nowoczesny zakład produkcyjny
  • darmowy, zorganizowany transport z wielu miejscowości m.in. Brzesko, Bochnia, Niepołomice, Wieliczka, Kraków, Proszowice, Kazimierza Wielka, Nowe Brzesko, Wola Zabierzowska, Zabierzów Bocheński, Wola Batorska
  • dofinansowanie do posiłków 5,28 zł / dzień
  • prywatną opiekę medyczną Medicover w 100% finansowaną przez MAN
  • możliwość wykupienia karty sportowej Medicover Sport (50% płatne przez pracownika) oraz ubezpieczenia na życie Generali
  • możliwość szkoleń i zdobywania nowych uprawnień
  • po zakończeniu umowy nasze wsparcie w znalezieniu nowej, atrakcyjnej pracy. Jako firma rekrutacyjna współpracujemy z wieloma klientami i dysponujemy różnymi ofertami.
  • Wspólnie dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb!

    zadania

  • kompletacja (komisjonowanie) i dostarczanie częsci do pojazdów na linię montażową
  • obsługa elektrycznych wózków pociągowych (wymagane prawo jazdy kat. B)
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • zaangażowania i dokładności w powierzone zadania
  • punktualności
  • mile widziane uprawnienia UDT na suwnice
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47