Barman
kontakt przez PUP
Brodnica, kujawsko-pomorskie
4 d. temu

Warunki pracy i płacy

 • Miejsce pracy : Zobacz na mapie Brodnica, powiat : brodnicki, woj : kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Obsługa gości na sali restauracyjnej;
 • podawanie dań; przyżądzanie napojów i drinków; obsługa gości na imprezach; dbanie o ład i porządek. Rodzaj umowy : Umowa o pracę na czas określony Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : 1 Zmianowość : jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : 160 Data rozpoczęcia : 01.

  04.2020 Data zakończenia pracy : 31.12.2020 Wynagrodzenie brutto : od 2 600 PLN System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną Zawód : barman Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • zasadnicze zawodowe
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania :

 • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, umiejetności w zawodzieOferta dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Brodnicy co najmniej 3 miesiące.
 • praca wykonywana w godzinach 10 : 00-18 : 00;
 • Dane pracodawcy Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku