PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM /
KANCELARIA TŁUMACZEŃ PRZYSIĘGŁYCH I ZWYKŁYCH ROTAS
Wrocław, Dolnośląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Biuro tłumaczeń zatrudni pracownika biurowego z płynną znajomością języka niemieckiego w mowie i piśmie. Praca w godzinach od 9 : 00 do 17 : 00 od poniedziałku do piątku.

Obowiązki : - wykonywanie tłumaczeń z i na język niemiecki - bieżąca obsługa klientów biura - obsługa urządzeń biurowych i kasy fiskalnej Wymagania : - dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - doświadczenie w obsłudze klienta - komunikatywność -znajomość języka angielskiego lub czeskiego będzie dodatkowym atutem Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, cykliczne szkolenia, perspektywy rozwoju i możliwości pracy w Niemczech.

 • Do udziału w procesie rekrutacji zapraszamy również studentów ostatniego roku Filologii Germańskiej. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres : W temacie wiadomości prosimy wpisać '
 • 039;REKRUTACJA''. Odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia. Nr tel. 796 122 277

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku