Praca od ZARAZ - WÓZKOWY - RADOMSKO
Exact Systems
Radomsko, Łódzkie
3 d. temu
source : Lento.pl

Operator Wózka Widłowego Miejsce pracy : Radomsko Zadania jakie na Ciebie czekają :

  • Obsługa magazynu,
  • Rozładunek / załadunek,
  • Transport komponentów pomiędzy linią produkcyjną a magazynem,
  • Obsługa wózka widłowego, Nasze wymagania, są niewielkie - sprawdź sam :
  • Kurs na wózek widłowy potwierdzony egzaminem UDT,
  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym W zamian oferujemy :
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, docelowo możliwość umowy o pracę bezpośrednio z zakładem po okresie próbnym,
  • Stawkę godzinową + dodatek nocny,
  • Dla osób do 26 r.ż - możliwość złożenia oświadczenia PIT-0 kwota brutto będzie twoją kwotą netto,
  • Terminowe wypłaty,
  • Pracę w godzinach 6-14,14-22,22-6,
  • Szkolenia wdrażające w obowiązki,
  • Stabilność zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Zwrot kosztów dojazdu z Częstochowy oraz okolic, ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY? APLIKUJ JUŻ TERAZ
  • Zgłoś tę pracę