Pakowanie
GP People
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) Aktualnie dla naszego klienta - producenta artykułów gospodarstwa domowego poszukujemy kandydatów do pracy przy : Odbiorze i pakowaniu gotowych artykułów, np.

plastikowych przyborów kuchennych, opakowań do żywności, pojemników. Oferujemy : możliwość podjęcia pracy zarówno na stałe, jak i na wakacje wynagrodzenie od 2000 zł netto + premia do 150 zł netto umowę o pracę, wypłaty do 10-

go, szkolenie wdrażające pracę w systemie zmianowym pracę w fajnym zespole wspierający niedoświadczonych pracowników Aplikuj, jeżeli : jesteś gotowy podjąć pracę od zaraz jesteś dyspozycyjny do pracy od poniedziałku do piątku możesz podjąć pracę na Kapuściskach (dojazd 61, 73) Zainteresowany / a?

Wyślij CV, napisz SMS 665 070 744 ,,pakowanie" lub przyjdź do naszego biura GP People na ul. Śniadeckich 18 (róg Pomorskiej)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku