Ślusarz ze znajomoscia jezyka niemieckiego - Magdeburg, Niemcy
I. K. Hofmann GmbH | Oddzial Magdeburg
Wroclaw, Poland
6 d. temu
source : europa.jobs

Dla naszego klienta, innowacyjnej i duzej firmy z Magdeburga z branzy metalowej, szukamy SLUSARZA w pelnym wymiarze godzin pracy i w pracy trzyzmianowej.

Praca WYLACZNIE dla osob ze znajomoscia jezyka niemieckiego! Opis stanowiska pracy :

  • prace slusarskie zgodnie z instrukcja pracy i rysunkiem technicznym
  • praca zgodnie z lista czesci i rysunkiem technicznym
  • czyszczenie powierzchni
  • protokolowanie zakonczonej pracy
  • chetnie osoby z wlasnym autem- nie jest to warunek konieczny Prosimy o CV w jezyku niemieckim lub / oraz polskim jedynie osoby spelniajace wymagania i akceptujace warunki pracy i placy wraz z podaniem informacji czy kandydat posiada wlasne auto. Oczekujemy
  • wyksztalcenie w zawodzie slusarz lub doswiadczenie w zawodzie slusarz
  • niezawodnosc, umiejetnosc pracy w zespole, dyspozycyjnosc
  • gotowosc do pracy zmianowej (zmiana pierwsza, druga, nocna)
  • dobra znajomosc jezyka niemieckiego
  • chetnie osoby z wlasnym autemOferujemy : Jestesmy miedzynarodowa firma zatrudniajaca ponad 20.000 pracownikow w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Czechach i USA.
  • niemiecka umowa o prace na czas nieokreslony, pełny etat,
  • terminowo wyplacane wynagrodzenie brutto : poczatkowe 11,33 €, 12,52€ po 6 tygodniach, 13,18 € po 6 miesiacach, 14,64 € po 15 miesiacach
  • dodatkowo płatne : nadgodziny 25% powyżej 41 godzin tyg., 25% za nocki, 50% za niedziele, 100% za dni świąteczne
  • dodatek wakacyjny i bozonarodzeniowy, kazdy w wyskoksci 150 €
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania (platne we wlasnym zakresie)
  • indywidualna opieka polskojęzyczna podczas procesu rekrutacyjnego i po podjęciu zatrudnienia
  • praca w pelnym wymiarze godzin
  • praca w poblizu polskiej granicy, co umozliwa czeste wyjazdy do Polski
  • stałe miejsce pracy
  • bezplatne badania lekarskie
  • buty robocze
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • bezplatne posrednictwo
  • mozliwosc wnioskowania o Kindergeld
  • Report this job

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych