Praktykantka/Praktykant - Program 2-letni (Warszawa, Katowice, Poznań)
Ernst & Young Global Limited
Poznań, Poland
5 d. temu

Program Dwuletni zacznij rozwój dwa w jednym

Jeśli kończysz studia licencjackie i planujesz dalszą edukację na studiach II stopnia, to właśnie dla Ciebie stworzyliśmy Program Dwuletni.

Biorąc w nim udział możesz jednocześnie kończyć studia i zdobywać doświadczenie w EY najpierw w Dziale Usług Księgowych (pierwszy rok Programu), a następnie w Dziale Audytu (drugi rok Programu).

Program rozpoczyna się w październiku.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Wprowadzimy Cię w praktyczne aspekty rachunkowości i ułatwimy perfekcyjny start poziom wyżej w roli audytora oraz zdobycie uprawnień Biegłego Rewidenta.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie

Jeśli kończysz III rok studiów, masz otwarty umysł i zdolności analityczne, a na dodatek interesujesz się finansami i rachunkowością pasujesz do nas.

Przyda Ci się także umiejętność pracy w zespole, gotowość do podróży oraz dobra znajomość języka polskiego i angielskiego.

Kogo szukamy

Do naszego zespołu poszukujemy ambitnych studentów kierunków ekonomicznych dostępnych w wymiarze minimum 30 godzin tygodniowo (120 godzin w skali miesiąca).

Oferujemy

Płatne praktyki w podwójnym wydaniu

Najlepszą praktyczną szkołę biznesu

Kursy i szkolenia dopasowane do Ciebie

Wsparcie indywidualnego careercounselora.

Teraz jest najlepszy czas, by dołączyć do EY.

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

Realizujemy projekty w zakresie : Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.

W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w : Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

Aplikuj i dołącz do nas!

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku