Zacznij DOBRZE Nowy Rok!
LG Chem Wrocław Energy
Wrocław, Dolnośląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydata na stanowisko : OPERATOR PRODUKCJI Miejsce pracy : Biskupice Podgórne (pow.

wrocławski) 1. APLIKUJ 2. Dojedź naszym bezpłatnym transportem 3. Przejdź rozmowę! PÓŹNIEJ JUŻ JEST TYLKO ŁATWIEJ! PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE : - Umowę o pracę OD RAZU na 2 lata - Wynagrodzenie podstawowe 3 400zł brutto i premie do 600 zł - Poszukujesz szofera? >

Dowieziemy Cię naszymi darmowymi autobusami -Jesteś łasuchem? >

Oferujemy Dwudaniowy obiad w naszych stołówkach za 5zł - Chcesz się rozwijać? >

My dajemy Ci możliwości awansu i szkoleń np. SEP E1 - Jesteś sportowcem? >

Dofinansujemy Ci kartę MULTISPORT - Jesteś poszukiwaczem okazji? >

Możesz skorzystać z naszej PLATFORMY BENEFOTOWEJ! Zbierasz punkty uzyskane od pracodawcy i wykorzystujesz je na zakupy! A CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ?

 • Nadzorem nad pracą maszyn
 • Obsługą komputera i paneli dotykowych
 • Transportem i załadunkiem materiałów produkcyjnych
 • Kontrolą i w razie potrzeby zmianą parametrów produkcyjnych OD NASZYM IDEALNYCH KANDYDATÓW OCZEKUJEMY :
 • Gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym
 • Umiejętności obsługi komputera Masz doświadczenie w pracy na produkcji? To SUPER! Nie? Wszystkiego Cię NAUCZYMY! NIE CZEKAJ! APLIKUJ! Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp.
 • z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp.

  z o.o. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Administratorem danych jest LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Biskupice Podgórne 55-040, LG 3.

  Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

  Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku