tokarz
Randstad
Zabrze, Śląskie
3 d. temu

job description

Posiadasz doświadczenie na stanowisku tokarza? Chcesz poszerzać swoje kwalifikacje zawodowe? Nie czekaj! Wyślij swoje CV!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie od 3000 do 4200 brutto uzależnione od doświadczenia
  • premie indywidualne
  • pełen pakiet socjalny
  • pracę w centrum Zabrza
  • pracę w systemie 3 zmian
  • pakiet szkoleń wprowadzających i doskonalących
  • darmowy parking
  • zadania

  • obróbka elementów metalowych
  • obsługa tokarek wielkogabarytowych
  • praca z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymi
  • oczekujemy

  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego
  • znajomości rysunku technicznego
  • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Aplikuj