Kierowca C + E
PUH Export - Import Adam Lipiński
Sierpc, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Szanowny Kierowco, Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy w firmie P.U.H. Export-Import Adam Lipiński. Lokalizacja : Gdańsk, Sierpc, Szczecin, Lubicz Praca z CHŁODNIĄ / PLANDEKĄ / WYWROTKĄ w ruchu krajowym / międzynarodowym.

Poszukujemy kierowców spełniających następujące warunki : - Prawo jazdy kat. C+E, - Karta kierowcy, - Zmotywowanych do pracy, - Rzetelnie i uczciwie wykonujących swoje obowiązki, - Dbających o powierzone mienie.

 • Oferujemy : - Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę; - Atrakcyjne wynagrodzenie; - Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji z 30-to letnim doświadczeniem na rynku usług transportowych;
 • Nowoczesny tabor średni wiek 3 lata; - Transport odbywa się tylko na terenie Unii Europejskiej; - Pakiet szkoleń; - Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
 • Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny - 665 940 300 - Arkadiusz / 727 017 287 - Rafał. Procedura przechowywania dokumentów aplikacyjnych (Podstawa prawna : Zgodnie z art.

  13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016r.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku