Elektryk serwisowy w Berlinie
VIRTUS Personal GmbH
Zgorzelec, Dolnośląskie
13 d. temu
source : Lento.pl

VIRTUS Personal GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika.

Nasz zespół negocjuje najlepsze warunki przede wszystkim dla Ciebie! Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania i we wszelkich innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa! VIRTUS Personal GmbH poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowisko : Elektryk serwisowy z uznanym dyplomem w Niemczech Zakres obowiązków : Przegląd techniczny Konserwacja Telefoniczne zamawianie potrzebnych części Rzetelne wykonywanie powierzonych prac Podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych) Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów Wymagania Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego Dyplom uznany w Niemczech Prawo jazdy kat.

B i własny samochód Wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe Potwierdzenie kwalifikacji i / bądź ukończenia szkoły Doświadczenie na danym stanowisku Zaangażowanie i chęć do pracy Oferujemy : Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające : ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie + diety + dodatki Auto slużbowe w czasie pracy Możliwość rozwoju zawodowego Ciekawą pracę łączacą w sobie elementy podróży, różnorodnej pracy i wyzwań Wyposażenie ochronne i ubranie ochronne Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku niemieckim wraz ze świadectwami, w temacie podając stanowisko pracy, na adres : VIRTUS Personal GmbH Schönaustr.

33a 84036 Landshut Tel. : +49 871 97109846 Fax. : +49 871 97109848 Email : Zapraszamy na naszą stronę www.virtus-personal.de oraz Facebook

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku