PRACA PRZY PRODUKCJI KANAPEK/ Leeuwarden
SBA Flex Recuitment
Gdansk, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

OPIS STANOWISKA : Praca na linii produkcyjnej, do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku pracownika produkcyjnego należało będzie przygotowywanie oraz pakowanie kanapek.WYMAGANIA :

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Dyspozycyjność na długi okres czasu (minimum rok)OFERUJEMY :
  • Darmowy Transport z Polski
  • Obsługę kadrowo-administracyjną
  • Pracę na dłuższy okres czasuATRAKCYJNY SYSTEM BONUSOWY :
  • BONUS DLA NOWYCH PRACOWNIKÓW 150 EUR
  • BONUS REKOMENDACYJNY 120 EUR
  • BONUS DLA OSÓB MIESZKAJĄCYCH PRYWATNIE 350 EUR
  • Zgłoś tę pracę