Doświadczony Pracownik Robót Drogowych/Belgia
Regess. Sp. z.o.o
Bydgoszcz, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Poszukujemy dwóch doświadczonych pracowników prac ziemnych / drogowych, będących na własnej działalności, a1.Praca na terenie Belgii - Bruksela i okolice.

Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź niderlandzkiego przynajmniej u jednej osoby w grupie.Obowiązki : - prace przygotowawcze przed asfaltowaniem,- wymienianie pokrywy włazów bądź ustaw na odpowiedniej wysokości,- frezowanie nawierzchni drogowych,- kompleksowe roboty ziemne jak zasypywanie ubytków, utwardzanie ziemi itp.

 • drobne prace podziemne,Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia (od 18€ / h),- gwarancję godzin,- długoterminową współpracę,- zakwaterowanie,- kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem,Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.
 • Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Administratorem danych jest Regess Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze 58-500, Bankowa 36. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.

  Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej Regess.Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku