Regionalny Przedstawiciel Handlowy - Dąbrowa Górnicza
Serwis Automatyki Przemysłowej Polkoks Elektronics
Dąbrowa Górnicza, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Dział Serwisu Polkoks Elektronics Sp. z .o.o , poszukuje obecnie Kandydata na stanowisko : Przedstawiciela SerwisuTeren pracy : Polska Południowa (siedziba w Dąbrowie Górniczej) Czego oczekujemy od kandydata?

Wykształcenia technicznego Znajomości elektroniki ( mile widziana) Zdolności negocjacyjnych i handlowych oraz doświadczenia w obsłudze Klienta Konsekwencji i skuteczności działania Zaangażowania i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych zadań Uczciwości i otwartości we współpracy z innymi Umiejętności pracy w zespole Dobrej znajomości obsługi komputera Prawa Jazdy kat.

BNa czym polega praca?Osoba pracująca w dziale serwisu odpowiedzialna jest za poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów.

Odpowiedzialna jest również za utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi Klientami.Zakres obowiązków : Aktywne pozyskiwanie Klientów poprzez monitorowanie rynku Obsługa i utrzymywanie kontaktów z Klientami Zawieranie kontraktów serwisowych Ciągłe podnoszenie poziomu obsługi Klienta w zakresie sprzedaży usług serwisowych Dbanie o dobry wizerunek firmyDlaczego warto do nas dołączyć?

Wybranemu kandydatowi oferujemy : Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz motywacyjny system wynagradzania Narzędzie niezbędne do pracy Możliwości wszechstronnego rozwoju Koleżeńską atmosferę w pracyProsimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm"

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku