MAGAZYNIER/KIEROWCA również z grupą
Global Food Hygiene
Sieradz, Łódzkie
1 d. temu
source : Lento.pl

Dynamicznie rozwijająca się firma z Global Food Hygiene poszukuje pracowników na stanowisko : MAGAZYNIER Miejsce pracy : Sieradz, Kuśnie 41D OBOWIĄZKI Przyjmowanie dostaw towarów Dbanie o porządek na stanowisku pracy, powierzone mienie i bezpieczeństwo towaru Kompletacja i wydanie zamówienia dla klientów zgodnie z dokumentacją Odpowiednie rozmieszczanie towarów na magazynie Kontrolowanie stanów magazynowych Przestrzeganie procedur magazynowania towarów Sprawdzanie zgodności dostarczonych / wydawanych towarów z zamówieniami Rozładunek i załadunek towarów 4 -

7 razy w miesiącu praca w charakterze kierowcy / dostawcy. WYMAGANIA Prawo jazdy kat. B. Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności Umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy własnej Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Zaangażowanie w powierzone obowiązki Znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej.

OFERUJEMY Pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się o ugruntowanej pozycji na rynku. Stabilne, długoterminowe zatrudnienie Praca od poniedziałku do piątku Ciekawą i pełną wyzwań pracę, Możliwość rozwoju zawodowego, Pakiet SportActive, ubezpieczenie grupowe i pakiet zdrowotny Przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na w tytule wpisując imię, nazwisko oraz stanowisko. Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko MAGAZYNIER przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) Jeśli chcesz, aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku